Schagen FM heeft nieuwe website

Sinds woensdag heeft Schagen FM een nieuwe website. De nieuwe site is overzichtelijker en voorzien van de nieuwe huisstijl van de omroep.

De afgelopen jaren zijn veel onderdelen aan de website van Schagen FM toegevoegd, zoals een audio-archief, een overzicht van cursussen en exposities en TeleTekst. Hierdoor was de website onoverzichtelijk geworden. De nieuwe site is gemaakt door Koen Spaansen van Windkracht Internet.

In de nieuwe site blijven op alle pagina’s de menu’s zichtbaar waardoor snel kan worden genavigeerd. Ook hebben de live-stream en de e-mail nieuwsservice een prominente plaats gekregen.

Over enkele maanden komt Windkracht met een nieuwe versie van de Standaardsite. Hiermee wordt navigeren nóg eenvoudiger. Ook krijgt Schagen FM dan de mogelijkheid meer onderdelen van de website zelf aan te passen.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):