Noordwest schaft nieuwe apparatuur aan
SCHAGEN – Noordwest Ziekenhuisgroep heeft gisteren een overeenkomst getekend met Siemens voor de levering van meerdere hoogwaardige medische apparatuur voor medische beeldvorming.
Het gaat hierbij om bijvoorbeeld meerdere CT-scanners, röntgen apparatuur voor de traumakamers, mobiele röntgenapparatuur en een PET-CT scanner. De medische apparatuur komt straks in zowel de nieuwbouw als in het bestaande ziekenhuis. Hiermee kan Noordwest nog betere zorg leveren aan haar patiënten.
Een bijzondere aanschaf is de Multitom Rax. Deze zal op de traumakamer komen te staan. Het gaat hierbij om een gerobotiseerd röntgensysteem dat om de patiënt heen kan draaien om van alle kanten opnames te maken. Patiënten hoeven voor specifieke opnames dan niet meer gepositioneerd te worden.
Plaats een Reactie
Meepraten?Draag gerust bij!