Kerst op het strand

Bij strandpaviljoen Sint Maartenszee is de kerst al begonnen. Zo’n 100 mensen genoten zaterdagavond in het paviljoen van een kerstdiner. Het paviljoen was voor de gelegenheid in kerstsfeer ingericht, inclusief kerstboom.

Eigenaar Peter Kossen van strandpaviljoen Sint Maartenszee organiseert al 8 jaar een kerstdiner aan het eind van het strandseizoen. `Wij doen dat omdat we de kerst zelf hier nooit meemaken`, aldus Kossen.

Of het kerstdiner in september ook in de toekomst op het programma blijft staan is nog maar de vraag. De strandpaviljoens in Zijpe zijn in gesprek met de gemeente over het uitbreiden van het seizoen. De paviljoens zouden het liefst het jaar rond open willen.

`Ons paviljoen is er al voor een groot deel klaar voor`, aldus Kossen. Binnenkort gaat de Zijper politiek in discussie over de jaarrondexploitatie.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 25 september 2006
Categorie: Archief
Aantal views: 35
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):