Ingesloten na aanrijdingen

Dinsdagavond zijn twee mannen aangehouden en ingesloten na het veroorzaken van diverse aanrijdingen in de Kwartelhof in Schagen.

Ze botsten daar met hun auto tegen verschillende geparkeerde auto’s, tegen een gevel van een woning en een caravan. Daarnaast reed de bestuurder ook in op een aantal mensen. De gealarmeerde politie trof de bewuste auto met twee mannen erin aan op een parkeerterrein aan de Langestraat in Schagen. 

De mannen zijn 32 en 36 jaar oud. De ene is afkomstig uit Schagen en de andere uit Maasbracht. De jongste van de twee was bestuurder van de auto.

Hij blies 705 ug/l, dat is ruim drie maal de toegestane hoeveelheid. Hij bleek ook niet in het bezit te zijn van een geldig rijbewijs. Omdat de rol van de passagier niet duidelijk is, werd ook deze man aangehouden. Beiden zijn voor verder onderzoek ingesloten.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 4 januari 2007
Categorie: Archief
Aantal views: 12
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):