Daling aantal auto-inbraken
Het aantal auto-inbraken in Noord-Holland noord is flink gedaald. Dat schrijft de politie in haar eerste digitale nieuwsbrief.
In 2004 werd in Noord-Holland noord ruim 5.000 keer ingebroken in auto’s. Om dat aantal terug te dringen startte de politie een nieuw project, waarin wordt samengewerkt met ondermeer gemeenten, campingbeheerders, de VVV, tankstations, winkels, snackbars en de media.
Het aantal inbraken daalde daarna fors. In 2005 werd nog 3.712 keer in auto’s ingebroken. Dit jaar zijn er tot en met deze maand 3306 aangiftes opgenomen.
Het project van de politie Noord-Holland Noord is genomineerd voor de Hein Roethofprijs. Op maandag 6 november wordt in Den Haag door minister Donner bekend gemaakt of het project de prijs wint. Als dat zo is dan ontvangt de politie € 20.000,-. Het prijzengeld moet dan wel aan het project worden besteed.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal