Wethouder gaat fietsen
Wethouder De Groot van Harenkarspel gaat binnenkort fietsen over de Omringdijk. De fietstocht maakt onderdeel uit van de Week van de Vooruitgang. Die week wordt van 14 t/m 22 september gehouden met als doel het promoten van wandelen, fietsen, openbaar vervoer, kritisch autogebruik en anders omgaan met mobiliteit.
De fietstocht wordt gehouden op woensdag 17 september. De start is om 10.45 uur bij bolletjescafé De Klok in Warmenhuizen.
Burgemeester Brommet geeft om 10.30 uur een uitleg over de week.
Om ongeveer 11.30 komen de fietsers aan in Sint Maarten. Rond 12.00 uur wordt het gemeentehuis van Zijpe aangedaan. Daarna gaan de fietsers naar de turfschuren in Kolhorn en naar golfclub Regthuijs in Winkel. Een touringcar brengt de fietsers terug naar Warmenhuizen.
Meer informatie is te vinden op www.weekvandevooruitgang.nl
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal