Vernieuwde De Klimop

Slechts vier maanden heeft het geduurd en nu nadert het einde van een grootscheepse verbouwing van dorpshuis De Klimop in Sint Maarten.
Het resultaat is een ruime entree, een gloednieuwe snackcorner, een geheel vernieuwde keuken en prachtige kleed- en toiletruimtes. Dit alles is gerealiseerd dankzij vele vrijwilligers. De gemeente Harenkarspel verstrekte ruim € 300.000,-  en ook de provincie en het Oranjefonds droegen bij.

Zaterdag 17 januari wordt De Klimop officieel geopend, gevolgd door een spetterend feest. Het voorprogramma van 16.00 – 18.00 uur is voor genodigden. Vanaf 20.00 uur is het feest voor iedereen. De feestavond start met een groots buffet à € 10,- per persoon exclusief drankjes. Kaarten zijn te koop in café De Klimop. Vanaf 21.30 uur volgt het muziekprogramma met onder andere de Amstel Cover Band waarvoor de toegang gratis is. (2/2)

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 7 januari 2009
Categorie: Archief
Aantal views: 14
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):