Teken- en schilderlessen voor kinderen
WARMENHUIZEN – De Vereniging Tjeerd Tjeerd Sötemann start op 1 oktober teken- en schilderlessen voor kinderen tussen de 7 en 12 jaar in het verenigingsgebouw aan de Oostwal 25 in Warmenhuizen.
Op een speelse manier verbeelden de kinderen hun fantasie. Er komen allerlei technieken aan bod, zoals druktechnieken, werken met inkt, krijt en houtskool, sjablonen en mixed media.
Het seizoen loopt van 1 oktober tot 1 april. Er zitten maximaal 8 kinderen per groep, lessen zijn op de maandag- of woensdagmiddag van 14.45 tot 16.00 uur. De kosten voor een heel seizoen, inclusief materiaal zijn €100,-.
Eind maart is er een expositie van het gemaakte werk. Voor informatie of opgeven mailt u met info@atelier-b.nl of belt u met 06-3623573.
Plaats een Reactie
Meepraten?Draag gerust bij!