Ruud Ramler in Deur Open
In het programma ’Met de deur Open’ op Streekradio Schagen FM is zondag Ruud Ramler uit Dirkshorn te gast.
Ruud Ramler kwam 4 september 1957 in Den Helder ter wereld, doorliep de Mavo, plakte er nog een jaar Havo aan vast om vervolgens per 1 juli 1976 in dienst te treden bij de Schager Courant. Omdat naast sport muziek een grote hobby van Ramler is, bezocht hij voor het NHD concerten en sprak met echt grote sterren.
In april 1988 stapte hij over naar de centrale sportredactie in Alkmaar. Vanaf dat moment werd Ruud Ramler een van de vaste volgers van AZ. Hij begint straks aan zijn 23ste seizoen als `AZ-watcher`.
Presentator Sjaak Euser praat met Ruud Ramler over zijn leven, werkzaamheden en vrijetijdsbesteding. De techniek wordt verzorgd door Eric Stoop. `Met de deur Open` is van 10.00 – 12.00 uur te beluisteren.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal