PvdA bezorgd over vertraging Plein 1945
PETTEN – PvdA Schagen maakt zich zorgen over de voortgang en verdere ontwikkeling van het bestemmingsplan Petten.
Volgens de partij vragen steeds meer inwoners zich af wanneer er gebouwd gaat worden op de plekken aan het plein 1945 waar huurwoningen zijn gesloopt. Hier zijn nieuwbouwwoningen voorzien.
Ook is er nog steeds geen zicht op de bouw van permanente vakantiehuisjes op camping het Corfwater, de twee strandpaviljoens aan zee, Hotel Huis ter Duin en de 80 vakantiehuisjes aan zee.
Volgens fractievoorzitter Jan Schrijver zou de vereniging Het Zijper Landschap bereid zijn haar zienswijze in te trekken. Bestuursleden van HZL hebben te kennen gegeven met het college in gesprek te willen gaan.
De PvdA wil van het college weten wanneer er aan Plein 1945 gebouwd kan worden. Nu HZL wil praten, lijkt er een uitweg te zijn om uit het stikstofprobleem te komen.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal