Praten over wooncrisis in gemeentehuis

SCHAGEN – Op initiatief van enkele gemeenteraadsleden wordt maandagavond 15 mei om 20.00 uur in het gemeentehuis van Schagen een informatiebijeenkomst gehouden over de wooncrisis. 

Hier wordt besproken waarom het niet lukt om voldoende betaalbare woningen te laten bouwen. Woonstarters, kleine huishoudens en senioren, die net wat meer verdienen dan het sociale minimum, komen niet in aanmerking voor een sociale huurwoning en vallen zo tussen wal en schip.

Wat kan een woningbouwvereniging doen om woningen betaalbaar te houden? Hoe gaat het met zelfbouwen in de gemeente Schagen? 

Verschillende partijen geven presentaties over hun bouwinitiatieven. De bijeenkomst wordt georganiseerd door Ben Sintenie van GroenLinks, Co Wiskerke van het CDA en Mirjam van Musscher van de PvdA.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Eugeen Hoekstra is vrijwilliger op de redactie van Noordkop Centraal, met de specialisaties politiek en zorg. Eugeen schrijft ook geregeld columns en ondervraagt politici in het TV programma De Bank.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):