Oppositie Schagen sluit pact
De oppositiepartijen in Schagen gaan samenwerken. Dat is het resultaat van een eerste oriënterend gesprek tussen D66, Duurzaam Schagen en de fracties Riteco en Bredewold.
D66 en Duurzaam Schagen, die beide als winnaars uit de verkiezingen tevoorschijn zijn gekomen, willen met de samenwerking een krachtig tegengeluid laten horen tegen de coalitie van PvdA, VVD en CDA. Riteco en Bredewold hebben zich bij het initiatief aangesloten.
Deze samenwerking is uniek te noemen in Schagen. De oppositie gaat onder andere gezamenlijk uitzoeken over welke punten overeenstemming is. Daarbij kan worden gedacht aan de Markt autovrij of autoluw, behoud van groen, duurzame energie en bezuinigingen.
Iedere fractie gaat zich beraden over mogelijke voorstellen. Verder gaan de partijen geregeld met elkaar om tafel om voorstellen op elkaar af te stemmen.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal