Nominatie voor politie

Het project `Tegenhouden Autocriminaliteit` van politie Noord-Holland Noord is genomineerd voor de prestigieuze Hein Roethofprijs. Landelijk zijn vijf projecten om criminaliteit tegen te gaan genomineerd.

Na een forse toename van het aantal auto-inbraken in 2005, vooral in de kop van Noord-Holland, is de politie gestart met het project. Er werd met een groot aantal instanties samengewerkt, zoals gemeenten, VVV, bedrijven en de media.

Nieuw was ook dat een verzekeraar Univé een financiële bijdrage leverde om onder meer gele spiegelhangers aan te schaffen. Het project sloeg snel aan. Het aantal auto-inbraken daalde met 30%.

Het project van de politie is genomineerd dankzij de unieke en succesvolle samenwerking van alle partijen. Maandag 6 november 2006 wordt door minister Donner bekend gemaakt wie de Hein Roethofprijs heeft gewonnen. Het winnende plan ontvangt in totaal 20.000 euro.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 5 september 2006
Categorie: Archief
Aantal views: 16
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):