Laatste oogstdagen van Meer Bomen Nu

NOORDKOP – Meer Bomen Nu is op zoek naar vrijwilligers. Door het succes van de uitdeelactie in februari, moet er nu flink geoogst worden. Daarom vraagt de bomenreddersclub om vrijwilligers die kunnen helpen met het spitten van zaailingen.

Iedere boom maakt jaarlijks veel zaailingen. Een deel daarvan staat op ongewenste plekken. Sommige bomen staan te dicht bij een pad. Om te voorkomen dat deze bomen gemaaid of vernietigd worden, scheppen de vrijwilligers de bomen met wortel en al eruit. 

Er staan nog meerdere oogstdagen gepland. Op zaterdag 15 februari in het Wildrijk in Sint Maartensvlotbrug, zondag 16 februari bij dierenpark Hoenderdaell in Anna Paulowna, donderdag 20 februari bij Nes in Schagen en dinsdag 26 februari bij bospark Midgard in Tuitjenhorn. Alle oogstdagen starten om 10.00 uur en vrijwilligers moeten hun eigen spade en handschoenen meenemen. 

Daarnaast staan er ook nog twee uitdeeldagen gepland. Op 1 maart in Schagen en op 2 maart in Middenmeer worden er blauwe bessenstruiken weggegeven.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Tobi Uiterwaal werkt fulltime op de redactie bij Noordkop Centraal. Iets sturen naar Tobi? Mail naar tobi.uiterwaal@noordkopcentraal.nl



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):
0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):