Jan Latenstein in ‘Met de deur Open’
SCHAGEN – In het programma ‘Met de deur Open’ is zondag 20 september van 10.00 – 12.00 uur Jan Latenstein uit Warmenhuizen te gast.Â
Jan kreeg maandag 10 augustus uit handen van burgemeester Marjan van Kampen van de gemeente Schagen een Koninklijke Onderscheiding. Latenstein had al gehoord dat hij was benoemd tot Lid in de Orde van Oranje Nassau.Â
Hij kreeg de onderscheiding voor zijn jarenlange, belangeloze inzet en financiële expertise in het verenigingsleven in Warmenhuizen.
Presentator Kitty Mertz praat met Jan Latenstein over zijn leven, werk en betrokkenheid in Warmenhuizen.Â
De muziek die tijdens het programma is te horen is de keuze van Jan Latenstein en de techniek is in handen van Hans van den Hoeven.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal