Hondenbelasting onder druk
Steeds meer inwoners van Schagen maken zich druk over de hondenbelasting.
Nadat de SP tijdens de braderie in Schagen al actie voerde tegen de hondenbelasting, is nu Marja Ket in de pen geklommen. Ze schreef een 6 pagina’s tellende brief waarin ze schrijft dat de hondenbelasting inefficiënt is en dat de kosten voor het opruimen van hondenpoep gedragen moeten worden door de gemeenschap.
Ook schrijft ze dat vervuilers beboet moeten worden door opsporingsambtenaren. De gemeente heeft hiervoor onlangs een extra Buitengewoon opsporings Ambtenaar aangesteld.
De brief van Marja Ket staat komende dinsdag op de lijst van ingekomen stukken tijdens de raadsvergadering. Haar brief wordt verder betrokken bij de behandeling van de begroting voor volgend jaar. Dat gebeurt in november.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal