Gemeenteraad wil noodfonds van 2 miljoen euro
DEN HELDER – De gemeenteraad van Den Helder stelt twee miljoen euro aan extra middelen beschikbaar voor een Nood-, Ondersteunings- en Stimuleringsfonds (NOS-fonds) voor het verzachten van de negatieve financiële en maatschappelijke gevolgen van de coronacrisis voor de Helderse gemeenschap.
In de brief aan het college stellen alle raadsfracties dat “we moeten met elkaar in Den Helder klaar staan om waar noodzakelijk zorg te verlenen, ondersteuning te geven en waar het kan te stimuleren dat ons maatschappelijke leven weer volop op gang komt.”
De raadsfracties vragen het college met de grootst mogelijke spoed een voorstel te doen om een bedrag van 2 miljoen euro beschikbaar te stellen voor het NOS-fonds ten laste van de algemene reserve van de gemeente.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal