CDA: Niet korten op de boodschappen
SCHAGEN – CDA Schagen wil niet dat bijstandsgerechtigden worden gekort op hun uitkering voor het ontvangen van giften zoals boodschappen, cadeaus en andere goederen gericht op het dagelijks leven.
Dit schrijft de fractievoorzitter van het CDA Sander Lensink aan het college. Hij wijst naar berichten in de pers over de boodschappenkorting door de gemeente Wijdemeren.
Hij vindt dat de gemeente Schagen niet hoeft te wachten op wetswijzigingen en vraagt het college het huidige gemeentelijk beleid aan te passen om kortingen te voorkomen.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal
De vraag die daaraan vooraf gaat is of Schagen dat ook deed: korten op de uitkering. Als dat niet het geval is dan is brief kennelijk bedoeld om de beeldvorming rondom het CDA op te poetsen en dhr. Lensink vindt dat zeker nodig. Helemaal mee eens! Een brief voor de bühne dus.