10.000 Stappen per Dag-Challenge

REGIO – Team Sportservice, Sandra Temmerman van Preventieakkoord Noordkop, Noordkop voor Elkaar en De Omring nemen het initiatief voor de September 2023-Challenge.

Het initiatief nodigt uit om in de maand september 10.000 stappen per dag te doen. Na de rust en ontspanning van de vakantie wordt het weer tijd om in beweging te komen. Je wilt je wel fitter en gezonder voelen, maar hebt misschien geen zin in ‘vet fanatiek’. De Challenge kan overal en is voor iedereen geschikt.

Als je iedere dag al 20 minuten wandelt, voel je je fysiek vaak beter en ook mentaal doet dit goed.

Voor de Challenge kun je een app downloaden. Na aanmelding in de app krijg je een code die je kunt invoeren op jouw.teamsportservice.nl/noordkop.

Voor meer informatie kun je contact opnemen met Remon Schoorl, buurtsportcoach, via rschoorl@teamsportservice.nl.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Frank van Schagen is vrijwilliger op de redactie van Noordkop Centraal. Frank richt zich vooral op activiteiten in de Noordkop.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):