BBB ook in Schagen de grootste
SCHAGEN – De Boer Burger Beweging (BBB)van Caroline van der Plas is ook in Schagen en Hollands Kroon veruit de grootste partij geworden.Â
In Schagen kreeg BBB 26% van de stemmen. Bijna alle andere partijen verloren, waarbij Forum voor Democratie met -12,5% en het CDA met -8,8% de grootste verliezers zijn.Â
In Schagen kwam 61,9% van de kiezers naar de stembus. Dat is 3% meer dan bij de vorige verkiezingen in 2019.Â
In Hollands Kroon was de winst van BBB nog groter. Daar stemde 38,6% van de kiezers op die partij. Bij de verliezers hetzelfde beeld: CDA en Forum voor Democratie kregen flinke klappen. In Hollands Kroon ging 59,1% naar de stembus, 4,3% meer dan in 2019.
In Den Helder waren donderdagochtend de stemmen nog niet geteld.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal
Het is een opsteker voor de boeren. En dat is ze ook gegund. Maar het is niet goed voor Nederland als er niets meer gebouwd kan worden. Elke keer is er wel weer een groep, bestuurslaag, overheid of de Raad van State die weer een blokkade opwerpt! Zo komen wij niet vooruit.
Bovendien is het een slechte zaak dat mensen zich zo laten leiden door talkshows.
Dit is een dikke middelvinger naar de milieu activisten deze uitslag
“Hun vragen zich af”.
Hun????
De vraag stellen is hem beantwoorden.