25 jaar Balletles aan Ouderen

Wonen Plus Welzijn doet mee aan de landelijke campagne 30minutenbewegen.

Woensdagmorgen werd door wethouder Heddes van Schagen tijdens de lessen jazzballet van Netty Meermans het startsein gegeven. Er werd voor dat moment gekozen omdat Netty Meermans dit jaar voor Wonen Plus Welzijn 25 jaar jazzballet geeft aan ouderen in de Balletschool Schagen. De actie 30minutenbewegen bestaat uit het aanbieden van introductielessen voor het luttele bedrag van € 1,50 per les.

Voor dit bedrag kan men meedoen aan lessen: fit met sport en spel, gymnastiek, volksdansen, countrydansen, jazzballet, nordic walking en yoga.

Deze activiteiten worden aangeboden in Schagen, Niedorp en Wieringerwaard. De actie loopt tot en met 25 april. Aanmelding is niet nodig. Het overzicht van tijden en locaties is te vinden op www.wonenpluswelzijn.nl of bel naar 0224 – 27 28 80.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 25 maart 2009
Categorie: Archief
Aantal views: 48
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):