Zijpe ziet nog niets in informateur

De politiek in Zijpe ziet voorlopig nog niets in de aanstelling van een informateur. Dat bleek dinsdagavond tijdens de raadsvergadering.

Na de conferentie op 21 november over de bestuurlijke toekomst van de kop van Noord-Holland is 26 november een vervolgstap gezet. Vertegenwoordigers van de gemeenten Schagen, Zijpe, Den Helder, Harenkarspel en Wieringen besloten de raden te vragen na te denken over het aanstellen van een informateur.

Om vaart in het proces te houden wordt 16 december in het gemeentehuis van Wieringen met twee afgevaardigden van de gemeenteraden en de griffiers hierover van gedachten gewisseld.

De raad van Zijpe voelt er nog niets voor om al een informateur te benoemen. De Zijper fracties willen eerst in januari en februari met de burgers praten en horen wat die willen. De heren Kröger en Marees zulen wel aanwezig zijn op de bijeenkomst op Wieringen.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 10 december 2008
Categorie: Archief
Aantal views: 9
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):