Ziekteverzuim gemeente door hoge werkdruk

SCHAGEN – Het ziekteverzuim onder personeel bij de gemeente Schagen is, net als de rest van dit jaar, 8,44%. Dat is aan de hoge kant.

Net als vorig jaar geven werknemers aan psychische klachten en werkdruk te ervaren. Ook de onzekerheid van het herstelproces blijft zijn weerslag houden op het ziekteverzuim.

De gemeente als werkgever denkt het ziekteverzuim te kunnen drukken door leuke acties en projecten op te zetten, zoals een vitaliteitsweek en workshops over gezondheid en gezond werken.

Er wordt gewerkt aan een Vitaliteitsplan om vitaliteit en preventie beter in te bedden in de  organisatie.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Eugeen Hoekstra is vrijwilliger op de redactie van Noordkop Centraal, met de specialisaties politiek en zorg. Eugeen schrijft ook geregeld columns en ondervraagt politici in het TV programma De Bank.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):
1 antwoord

Reacties zijn gesloten.