Youtube-kanaal Schagen FM scoort
Het Youtube-kanaal van Schagen FM staat sinds afgelopen weekend in de top 50 van bestbekeken Youtube-kanalen van Nederland.
Schagen FM is pas sinds kort als officieel Youtube-partner actief. De afgelopen weken zijn filmpjes geplaatst van de Familiedag bij SRC, een brand aan de Rembrandtlaan, de Fietssponsortocht voor kinderhuis Samuel en de Cabriodag van de Heeren van Scaghen. Die laatste film was nog geen dag na het evenement al bijna 200 keer bekeken.
Ook op de eigen Schagen FM website zijn de filmpjes te zien. Op het Youtube-kanaal staan ze in hoge HD kwaliteit. Schagen FM is te vinden via www.youtube.com/schagenfm
Schagen FM werkt op dit moment, in samenwerking met Ziber in Schagen, aan een nieuwe kabelkrant. Daarmee moet het ook mogelijk worden korte filmverslagen op TV te laten zien. Verwacht wordt dat de nieuwe kabelkrant in de komende zomer wordt gelanceerd.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal