Wie verdient een lintje?

REGIO – Kent u iemand die zich bijzonder verdienstelijk heeft gemaakt voor de samenleving? Altijd klaarstaat voor anderen? En dat al jarenlang? Dan verdient hij of zij misschien wel een lintje.

De burgemeester roept verenigingen, instellingen, maatschappelijke organisaties en burgers op om haar op dergelijke personen attent te maken door middel van een aanvraag voor een Koninklijke Onderscheiding.

Mensen die minimaal zes uur per week vrijwilligerswerk doen en dat al vijftien jaar of langer, komen in aanmerking voor een Koninklijk lintje. Diegene moet nog wel steeds actief zijn als vrijwilliger of nog niet zo lang geleden zijn gestopt.

Het gehele traject neemt geruime tijd in beslag. Aanvragen voor de lintjesregen voor 2019 moeten uiterlijk 1 augustus worden ingediend bij de gemeente Schagen.

Meer informatie over de lintjesregen vindt u op www.lintjes.nl.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):