Wethouder Roel ernstig ziek

Wethouder Roel van de gemeente Niedorp is ernstig ziek.

Afgelopen zondag bezocht Roel, samen met de andere leden van het college van Niedorp, nog het Bloemencorso van Winkel. Omdat hij moe was besloot hij ’s avonds vroeg naar bed te gaan. Daar krijgt hij later die avond last van uitvalverschijnselen aan zijn benen. Door de huisarts werd besloten hem op te laten nemen in het MCA in Alkmaar.

In eerste instantie werd gedacht dat het herstel twee tot drie weken zou duren. Dinsdag werd duidelijk dat zijn ziekte veel ernstiger is dan voorzien. Er wordt zelfs gevreesd voor zijn leven.

De taken van wethouder Roel worden in het college van Niedorp voorlopig overgenomen door wethouder Jan-Piet Beers. Het gemeentebestuur van Niedorp en de medewerkers van Schagen FM wensen Karel Roel heel veel sterkte en hopen op een spoedig herstel.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 26 september 2006
Categorie: Archief
Aantal views: 21
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):