Walrus rust even uit op Dolfijn
DEN HELDER – Momenteel ligt de onderzeeër Zr.Ms. Dolfijn van de Koninklijke Marine aangemeerd in de haven van Den Helder, Walrus Freya kwam even aan boord om uit te rusten.
De Zr.Ms. Dolfijn is een onderzeeër in de Walrusklasse. Het was dan ook zeer toepasselijk dat walrus Freya het vaartuig nader kwam inspecteren.
Sinds september zwemt de walrus, die de naam Freya kreeg, rond in de haven van Den Helder. Normaal leven walrussen in het Noordpoolgebied maar in de Nederlandse wateren is voldoende voedsel voor haar te vinden.
Eerder had Den Helder al zeehond Bertus die jarenlang in de haven rond zwom. Bertus wordt echter al enige tijd niet meer waargenomen. Nu lijkt walrus Freya zijn plaats te hebben overgenomen.
(Foto: Kon. Marine)
Plaats een Reactie
Meepraten?Draag gerust bij!