Waarschuwing heeft effect

De politie heeft afgelopen maandag en dinsdag tijdens de kermis in Warmenhuizen op de Warmenhuizerweg, de Kanaalweg en de Veilingweg alcoholcontroles gehouden. De controles vonden zowel in de middag als de avond plaats en waren vooraf aangekondigd.

Op maandag moesten 1.086 automobilisten een blaastest afleggen, waarbij slechts één overtreding werd geconstateerd. Het rijbewijs van een 36-jarige automobilist uit Bergen werd ingenomen, omdat hij 640 ug/l blies.

Deze waarde is bijna drie keer de toegestane hoeveelheid van 220 ug/l.

Tijdens de controle op dinsdag werden 1.006 bestuurders aangehouden voor een blaastest. Slechts 2 bestuurders die onder invloed van drank reden werden van de weg gehaald. Het betrof een 52-jarige automobilist uit Oudorp, die 435 ug/l blies en een 36-jarige motorrijder uit Alkmaar, die 430 ug/l blies. Tegen beide heren werd proces-verbaal opgemaakt.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 21 augustus 2003
Categorie: Archief
Aantal views: 15
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):