Vragen SP-Statenfractie over overleden stier
SCHAGEN – SP-Statenlid Remine Alberts heeft Gedeputeerde Staten vragen gesteld over de overleden stier op de Paasveetentoonstelling in Schagen.
Daarbij haalt zij het commentaar aan van inspecteur Margreet Steendijk van Eyes on Animals dat de Paasveetentoonstelling een kwelling is voor dieren en aan alle kanten verwerpelijk is.
Het Statenlid wil van Gedeputeerden weten hoe zij aankijken tegen de Paasveetentoonstelling en de drukte die veel stress veroorzaakt voor de dieren. Alberts: “Overweegt u dit evenement te verbieden of er anderszins strengere eisen aan te stellen?”
Volgens Alberts is het inzetten van dieren als amusement ten alle tijden fout. Paasvee kan ook een leuk evenement zijn zonder dieren. “Is het college het met deze oplossing eens? Zo ja, welke maatregelen gaat het college nemen om dit doel te bereiken? Zo nee, waarom niet?”
Gedeputeerde Staten zullen de gestelde vragen zo spoedig mogelijk, doch uiterlijk binnen 30 dagen na binnenkomst, beantwoorden.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal
Het is toch niet te geloven
Zijn het niet de zwarte
Dan zijn het wel de extreem rechtse diertjes wappies
Die alles willen verzieken
In 123 jaar gaat er 1 stier dood
Die vermoedelijk als hij op stal was gebleven ook was gegaan
Waar hebben we het over
Ik heb zelden zoveel dommigheid in 1 reactie gelezen. Bovendien racistisch en met vermoedens waar je niets mee kan. Nou Harry hier heb je er 1 van mij. Vermoedelijk heb je een klap van de molen gehad maar het kan ook zijn dat je zo geboren bent.
Aad,
Je had het woord “vermoedelijk” weg kunnen laten.
De eerste stapjes worden gezet om het Paasvee om te buigen naar een Paasfeest. Ooit waren er 10 dikbiltentoonstellingen, nu nog 2. Hoe zou dat nu toch gekomen zijn? Voortschrijdend inzicht heet dat. Dus lekker feesten en beesten maar zonder een dikbil…. maar als je goed blijft waarnemen zal je die vast wel zien 😉