Vragen over toilet op de Markt
SCHAGEN – Op de Markt is een pop-up openbaar toilet maar dat zou nauwelijks worden gebruikt. De VVD-fractie wil weten hoeveel keer het toilet is ingezet en wie dit bepaalt.
De fractie wil ook weten wie eigenlijk verantwoordelijk is voor het onderhoud en de reiniging van het toilet. Ook zijn er vragen over de kosten. Welk bedrag is de gemeente kwijt aan kosten van het toilet op jaarbasis?
Tenslotte vraagt de VVD of er een mogelijkheid is om het toilet vaker in te zetten voor gebruik.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal
Bekijk het zakelijk, de verwachtingen zijn niet uitgekomen. Het toilet blijft geld kosten (onderhoud en reinigen). Dan kun je het probleem ontkennen, naar anderen wijzen of er wijselijk mee stoppen.
Dit urinoir wordt echt wel veel gebruikt. Kennelijk kunnen wij in Schagen heel veel zeiken, en nu ook weer. Laat dat ding gewoon staan, die is al betaald.
Je ziet er nooit iemand, verwijderen is de beste en goedkoopste oplossing. Echt zonde van het geld.
In de Waldervaart staat nog een oude brug die aan vervanging toe is.
Als je dan de wethouder hoort zeggen dat de wegen en fietspaden op C niveau zou moeten zitten (langs de kust wel op een hoger niveau) dan kun je maar een conclusie trekken: streef naar minimaal B in de stad Schagen en stop met onzinprojecten zoals dit toilet.
Zet er met popweekend een podium op
Toilet wordt heel veel gebruikt, in het weekend en met activiteiten in de stad!
Volgens mij heeft de gemeenteraad onder leiding van de VVD dit gouwe potje geplaatst. Heel erg duur en wordt kennelijk bijna niet gebruikt. Dus eigenlijk een slechte investering. Ik vind wel dat als je in Schagen centrum bent je bijna niet een toilet kunt vinden. Ik weet nu niet hoeveel openbare toiletten zijn. De praktijk is je loopt ergens een restaurant of cafe binnen en je gaat stiekum even je behoefte doen. Liefst gratis en hup weer naar buiten.
Het moet allemaal veel beter toegankelijk zijn en heel belangrijk voor Schagen hufterproof.