Voorlopig geen gym voor volwassenen bij Lycurgus
SCHAGEN – De extra coronamaatregelen van het kabinet heeft deels effect op de lessen van gymnastiekvereniging Lycurgus Advendo in Schagen.
De lessen van de kinderen gaan op dezelfde manier door als voorheen. De nieuwe regels hebben wel effect op lessen voor volwassenen.
Groepslessen zijn niet toegestaan voor sporters vanaf 18 jaar. Met een groepsles wordt vanuit de overheid een les bedoeld met één algemene instructie. Zolang er individuele instructies gegeven worden aan sporters is het dus geen groepsles.
“Onze lessen vallen helaas volgens deze definitie wel onder groepslessen. Als gevolg hiervan zullen alle lessen voor volwassenen bij Lycurgus-Advendo de komende twee weken niet doorgaan”, stelt verenigingsmanager Henk Huijser.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal