Vervoer naar strand Sint Maartenszee

SINT MAARTENSZEE – In een elektrische golfkar naar het strand van Sint Maartenszee. Voor strandbezoekers is het sinds vorige week mogelijk.

Vanaf de slagboom rijdt een golfautootje tegen vergoeding van slechts één euro naar het strand. Badgasten die slecht ter been zijn of geen zin hebben om te lopen, kunnen gebruik maken van deze service.

De duinen geven aan de fietsers en wandelaars veel van hun natuurpracht prijs. Voor mensen die niet zo ver kunnen lopen, was het tot nu toe onmogelijk om hiervan te genieten. Nu kan het wel.

In samenwerking met de ondernemers in Sint Maartenszee, met name strandpaviljoen Zuid, maakt de gemeente Schagen dit zomervervoer mogelijk.

Het golfautootje rijdt op verzoek naar en van het strand. Wie bij de slagboom wacht, ziet het autootje vanzelf komen aanrijden. De gemeente huurt het acht persoons-golfkarretje op proef voor deze zomer.

Er hebben in een week al bijna honderd mensen gebruik van gemaakt. Als de belangstelling voldoende blijft, wordt gewerkt aan permanent zomervervoer vanaf 2018, mogelijk op zonnecellen en in samenwerking met ECN.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 9 augustus 2017
Categorie: Archief Nieuws
Aantal views: 152
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):