Verspreiding Schager Weekblad moet beter

De verspreiding van het Schager Weekblad in Harenkarspel moet beter. Een motie van de VVD waarin het college wordt gevraagd hierover met het weekblad in gesprek te gaan, werd dinsdag aangenomen. In september wordt onderzocht of de verspreiding is verbeterd.

Een goede verspreiding is van belang omdat de gemeente haar publicaties in het Schager Weekblad plaatst. Onlangs stapte de gemeente daarvoor over van de Omring Express naar het Schager Weekblad.

Met het Schager Weekblad was volgens de gemeente afgesproken dat verspreiding van het blad voor 100% gegarandeerd moest zijn. Dat blijkt niet zo te zijn.

Volgens de VVD is vooral in het buitengebied in Harenkarspel de verspreiding slecht waardoor lang niet alle inwoners goed geïnformeerd worden over gemeentelijke zaken. 

Het weekblad heeft inmiddels een extra bezorger aangenomen.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 21 mei 2010
Categorie: Archief
Aantal views: 8
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):