Transformatie van Petten gaat door

PETTEN – De afgelopen jaren zijn diverse aanpassingen gedaan in en om dorp Petten. Van maandag 11 februari tot uiterlijk donderdag 18 april gaat de gemeente Schagen door met de deelprojecten.

“Samen met de klankbordgroep en inwoners hebben wij plannen gemaakt om Petten beter bereikbaar, veiliger en mooier te maken”, licht wethouder Hans Heddes toe. “Het plein in de dorpskern is al heel mooi geworden. Nu is het tijd om de overige plannen uit te voeren.”

Bij de noordelijke en zuidelijke strandopgang wordt ‘het duin over de dijk’ aangebracht. Aan de achterzijde van de Noordzeestraat maakt de gemeente een mooi nollenlandschap. Het botenhuis krijgt een nieuw locatie bij de zuidelijke strandopgang. Deze werkzaamheden voert Cultuurtechnisch aannemer Vermaire uit Breezand uit.

Ook worden de Zijperweg, de Spreeuwendijk en de Zuiderhazedwarsdijk opnieuw geasfalteerd en komen er maatregelen waardoor de inrichting van de wegen beter past bij de geldende maximum snelheid.

De gemeente zorgt ervoor dat het plein en alle woningen en bedrijven tijdens de werkzaamheden bereikbaar blijven.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):