Toes wil werk graag afmaken

SCHAGEN – Toes Montage BV uit Schagen wil haar werk aan het nieuwe gebouw van stichting De Nollen in Den Helder graag afmaken. Henk Jan Toes was maandag in Den Helder om daar maten voor op te nemen.

Dat meldt Toes in een reactie op een artikel in het Noordhollands Dagblad dinsdag.

In het artikel wordt Toes beschuldigd van een inbraak bij het in aanbouw zijnde museum van Stichting De Nollen.

Toes startte in 2014 met de bouw van het dak van het nieuwe museum. Al ontstond een zakelijk geschil waardoor Toes de klus niet af mocht maken.

Onlangs werd Toes gesommeerd alsnog het dak af te maken. “Ik ben daar blij mee. Wij willen graag aan de slag”, meldt Henk Jan Toes.

Woensdag zou de bouw worden hervat. Dinsdag ging Toes zelf naar de bouwplaats om maten op te nemen.

“Ik kon zo doorlopen. Het terrein was niet afgesloten”, vertelt Toes. Als het aan hem ligt gaan zijn mensen woensdagmorgen weer aan de slag.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):