Super de Boer ook op zondag open

Supermarkt Super de Boer in het winkelhart van Niedorp mag voortaan iedere zondag van 16.00 tot 20.00 uur open. Dat heeft het college van b. en w. van Niedorp besloten.

Het college verleent de ontheffing tot 1 januari 2012. Reden daarvoor is de te vormen gemeente Hollands Kroon waarvan Niedorp deel uitmaakt. De openstelling heeft in de ogen van het bestuur geen nadelige gevolgen voor de woon- en leefsituatie en de openbare orde.

Drie maanden voor het verloop van de ontheffing vindt een evaluatie plaats tussen gemeente, politie en de supermarkt. In de evaluatie wordt gekeken wat de invloed van de openstelling is op de directe omgeving van de supermarkt en of de openstelling voorziet in een maatschappelijke behoefte.

Het vorige college wees een verzoek van Super de Boer nog af. Volgens het nieuwe college, dat bestaat uit CDA, VVD en PvdA, is het inzicht gewijzigd.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 22 juli 2010
Tags:

Categorie: Archief
Aantal views: 11
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):