Spoorbomen lang dicht

Een storing bij de spoorwegen heeft dinsdagmiddag voor forse overlast gezorgd. De slagbomen bij de spoorwegovergangen tussen Heerhugowaard en Schagen bleven door de storing twee uur lang gesloten.

Op belangrijke overgangen, zoals de Zuiderweg in Schagen, werd de politie ingeschakeld om het verkeer te regelen. Later nam personeel van de spoorwegen het over.

De storing werd veroorzaakt door een defecte zekering. Om die zekering te vervangen moest een technicus uit Utrecht komen. Daarom duurde het ruim 2 uur voordat de storing was verholpen.

Aanvankelijk liet de NS de treinen stapvoets doorrijden. Om ongevallen te voorkomen werd besloten het treinverkeer stil te leggen en bussen in te zetten. Om 14.30 uur werd het treinverkeer weer langzaam hervat.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 9 augustus 2006
Categorie: Archief
Aantal views: 26
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):