Slot Schagen wil lagere leges

Het bestuur van Slot Schagen wil dat de gemeente de leges voor trouwen in Slot Schagen verlaagt. Ook wil het bestuur dat op meer tijden in Slot Schagen kan worden getrouwd.

Het bestuur reageert met haar verzoek op plannen van de gemeente om het mogelijk te maken op meer plaatsen te trouwen. Nu kan in Schagen alleen getrouwd worden in het gemeentehuis of in Slot Schagen. Het bestuur vreest inkomsten mis te lopen als dat vrij wordt gegeven.

`Trouwerijen de nodige extra’s vormen voor Slot Schagen een belangrijke bron van inkomsten`, schrijft het bestuur in haar jaarverslag.

Per jaar worden in Slot Schagen 50 huwelijken voltrokken. Veel van de trouwlustigen komen van buiten Schagen.

In het jaarverslag van Slot Schagen staat verder dat het afgelopen jaar ruim € 6.000,- winst is gemaakt.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):