Schagen on Ice
De 5 serviceclubs in Schagen gaan zich samen sterk maken voor een kunstijsbaan op de Markt in Schagen. De Juniorkamer, de Rotary, de Ronde Tafel, de Lionsclub en de Heeren van Schagen proberen de komende weken geld binnen te halen voor de ijsbaan. Er is € 70.000,- nodig.
Vorig jaar lukte het om verschillende redenen niet om de ijsbaan op de Markt te plaatsen. CineMagnus en McDonalds zorgden er uiteindelijk voor dat op de Witte Paal geschaatst kon worden.
McDonalds heeft voor dit jaar opnieuw toegezegd mee te werken. Mehmed Alic van dat bedrijf gaat Schagen on Ice weer organiseren.
Sponsoren kunnen zich al bij Mehmed melden. Hij is bereikbaar via Mehmed.Alic@nl.mcd.com of op nummer 072 – 512 63 40. De komende weken zal het plan verder worden uitgewerkt. 20 november wordt definitief besloten of de ijsbaan er komt.
`Als het lukt om de ijsbaan op de Markt te realiseren, dan doen wij dat voor een aantal jaar`, meldt André Groot namens de serviceclubs.
De Winkeliersvereniging in Schagen wil overigens de ijsbaan niet op de Markt, maar op het parkeerterrein naast het gemeentehuis. Volgens Groot is de Markt echter een betere plek. Op de Markt gaan minder parkeerplaatsen verloren. Ook is de beveiliging en stroomtoevoer daar eenvoudiger te realiseren.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal