Roger Moonen van Spar Petten in de politiek
PETTEN – Roger Moonen van Spar Petten gaat in de politiek. Door wethouder Jelle Beemsterboer werd hem gevraagd of hij interesse had om het dorp in de Schager politiek te vertegenwoordigen.
Moonen voelde zich naar eigen zeggen vereerd en verrast en na met zijn vrouw Susanne erover te hebben gesproken, heeft hij besloten zich kandidaat te stellen voor het CDA Schagen.
De daadkracht van het CDA is iets wat mij als ondernemer zeer aanspreekt zegt Moonen. Als vertegenwoordiger van Petten is hij een aantal jaren actief geweest in de klankbordgroep die zich bezighoudt met de ontwikkelingen in het dorp.
Ik wil mij als voorzitter van de ondernemersvereniging niet alleen gaan inzetten voor een goed ondernemersklimaat in het dorp, maar ook voor het bewaken van de eigen identiteit van Petten. Een goede verhouding van bijvoorbeeld recreatie en natuur die kan worden versterkt in plaats van worden bevochten.
(Foto: Kitty Mertz)
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal