Provincie helpt met verminderen uitstoot

SCHAGEN – De provincie Noord-Holland stelt in de periode van 2021 tot en met 2024 ruim 4 miljoen euro beschikbaar voor industrie en havenbedrijven. Met deze subsidie kunnen bedrijven maatregelen nemen waarmee zij de uitstoot van fijnstof, stikstofdioxide, geur en geluid verminderen.

Met de subsidie wil de provincie bedrijven stimuleren om maatregelen te nemen waardoor de luchtkwaliteit verbetert en de overlast van geur en geluid vermindert. De subsidie is er voor industriële bedrijven en havenbedrijven in Noord-Holland.

Dit moet bijdragen aan een gezonde leefomgeving in Noord-Holland. Bedrijven die in aanmerking komen voor deze subsidie kunnen dit tot 14 oktober 2022 aanvragen bij de provincie.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Eugeen Hoekstra is vrijwilliger op de redactie van Noordkop Centraal, met de specialisaties politiek en zorg. Eugeen schrijft ook geregeld columns en ondervraagt politici in het TV programma De Bank.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):