Proeven tijdens popweekend
Een aantal winkeliers dat is aangesloten bij Winkeliersvereniging Schagen komt tijdens het popweekend met een nieuw evenement: `Proeven en vertoeven op de Gracht`.
Zaterdag 31 juli vanaf 15.00 uur staan op de Gedempte Gracht verschillende kramen waar bezoekers terecht kunnen voor een hapje en een drankje. De deelnemende ondernemers zijn Keurslagerij Blaauboer, Backerij Bertram & Brood en Kruidenier Stam.
De drie ondernemers organiseren onder andere een uitgebreide barbecue, luxe broodjes met salades en vis, met als finisher een aardbeiendessert.
`Al een aantal jaren wordt de Gedempte Gracht op de zaterdag van het popweekend afgesloten. Wij vonden dat een mooie gelegenheid om iets speciaals te organiseren`, meldt Willem Stam van Stam de Kruidenier. Mogelijk dat in de toekomst meer bedrijven zich bij het initiatief aansluiten.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal