Opbrengst Keerkring Serious Request € 599,68

SCHAGEN – Kick Dillo en Bas Hamoen uit groep acht van Jenaplanschool De Keerkring in Schagen hadden het plan opgevat om dinsdag 5,5 uur NON-STOP rekensommen te maken op een Snappettablet voor Serious Request.

Dat deden zij op het podium in het midden van de school onder het toeziend oog van alle kinderen, groepsleiders, ouders en andere geïnteresseerden. Op een groot scherm  kon worden bijgehouden hoeveel sommen de jongens al hadden gemaakt en hoeveel er goed of fout waren.

Zij hoopten daarmee heel veel geld op te halen voor slachtoffers van natuurgeweld. Op het podium stond een glazen vaas waarin geld kon worden gedaan. Iedereen kon naar binnen lopen om een donatie te doen.

Ze kregen twee sanitaire stops. De jongens die rekenen allebei leuk vinden, hadden er echt zin in. Aan het eind van de 5,5 uur kon het geld worden geteld. De verrassende opbrengst was € 556,-.

(Foto’s: Kitty Mertz)

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 18 december 2018
Categorie: Archief Nieuws
Aantal views: 78
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):