Ongeval met fatale afloop
Op de Ruigeweg in Sint Maartensvlotbrug, ter hoogte van de Sint Maartensweg, is donderdagmorgen een ernstig ongeval gebeurd.
Een 66-jarige man uit Harenkarspel reed in een personenauto over de Ruigeweg. Op de kruising wilde hij rechtsaf rijden in de richting Sint Maartensbrug. Vermoedelijk heeft hij de personenauto over het hoofd gezien die op de Sint Maartensweg reed. In deze auto zat een echtpaar uit Sint Maarten.
De auto van het echtpaar werd in de flank geraakt, raakte van de rijbaan en botste tegen een brugleuning. Daarna raakte de auto op z’n kop in een sloot.
Twee passanten, een bestuurder van een vrachtwagen en de bestuurder van een landbouwtractor, probeerde de auto aan de kant te trekken. Hier werd het werk overgenomen door een gealarmeerd sleep- en bergingsbedrijf met duiker.
Het echtpaar is per ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Hier overleed de 60-jarige man. Later in de middag is ook de vrouw overleden.
De 66-jarige bestuurder werd met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis. Zijn 64-jarige echtgenote, die als passagier meereed, liep geen letsel op. Ter plaatse werd geassisteerd door de bemanning van de traumaheli en de brandweer.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal