Onderzoek Eindejaarsactiviteiten jeugd

HOLLANDS KROON – Burgemeester Rian van Dam van de gemeente Hollands Kroon is in overleg met jongerenwerkers en Sport & Welzijn om de mogelijkheden voor kleinschalige activiteiten bij oudjaar voor jongeren te organiseren.

Van Dam kwam met die mededeling naar aanleiding van een motie van Onafhankelijk Hollands Kroon en Groep Ruiter in de gemeenteraadsvergadering donderdagavond. 

De twee fracties willen dat de gemeente activiteiten voor jongeren op oudjaar gaat organiseren. De meeste partijen vonden de motie sympathiek. 

Van Dam gaf aan dat zij initiatieven ontwikkelt naar aanleiding van gastlessen die ze recent gaf op scholengemeenschap Wiringherlant. Van Dam gaf aan dat activiteiten zeer beperkt zullen zijn, omdat alles binnen de coronarichtlijnen zal moeten gebeuren.

Na aandringen van verschillende partijen waren de indieners bereid om de motie in te trekken, omdat de burgemeester de motie ook zag als een steun van haar ingezette overleg. De burgemeester zal de raad informeren over de voortgang.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):