Onderzoek alternatief parkeerplaats Doorbraak
Adviesbureau Witteveen en Bos gaat in opdracht van de gemeente Harenkarspel onderzoeken of er alternatieven zijn voor het parkeerterrein aan de Doorbraak in Warmenhuizen.
Het parkeerterrein wordt momenteel gebruikt als parkeerplaats voor grote voertuigen en door bezoekers van de voorzieningen in de buurt, zoals de sportvelden, de Rabobank, de scholen en het Medisch Centrum. In de tijd van de kermis wordt het terrein gebruikt als stalling voor de kermiswagens.
Het bureau gaat onderzoeken welke alternatieven er zijn voor het parkeerterrein. Ook wordt de verkeersafwikkeling rond Warmenhuizen in het onderzoek meegenomen.
Witteveen en Bos is op dit moment voor Harenkarspel bezig met een onderzoek naar de gevolgen van de Structuurvisie.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal