Nog steeds veel verzet tegen rubberkorrels
REGIO – Er is nog steeds veel verzet tegen het voetballen op kunstgras. Dat meldt onze mediapartner NH.
Ondanks het onderzoek van het Rijksinstituut voor Gezondheid en Milieu (RIVM) aangeeft dat het wel meevalt met de gezondheidsrisico’s, geloven veel ouders het niet. Sommigen halen hun kinderen zelfs van de voetbalclub.
Op Facebook steunen bijna duizend mensen al het georganiseerde verzet tegen rubbergranulaat op de pagina Kom van dat gras af. De groep noemt zich ‘een community van en voor verontruste ouders van kinderen die op kunstgras sporten.’
Onderzoeker Joke Herremans van het RIVM houdt vol dat mensen gewoon op de rubberkorrels kunnen voetballen. Wel zegt ze te begrijpen dat een onderzoek van het instituut, hoe gedegen ook, niet alle onrust kan wegnemen na de alarmerende uitzending van Zembla over de gezondheidsrisico’s.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal