Nieuw boek voor Henny Versteeg

PETTEN – Henny Versteeg uit Petten heeft een nieuw boek uitgebracht ‘Ongerijmd verwoord – De wereld bekeken’. Deze gedichtenbundel is uitgegeven door Uitgeverij Boekscout.

Henny loopt al heel wat jaartjes mee en blijft zich verwonderen. Haar gedichtjes blijven licht door de humoristische ondertoon, maar wel wijst ze op een aarde die door de eeuwen heen door oorlogen werd geteisterd. Een aarde waar de verschillen tussen arm en rijk steeds groter worden.

Henny Versteeg woont in Petten waar ze in 1962 naartoe verhuisde toen haar man ging werken bij het ECN. Sinds 1996 is ze weduwe, de drie kinderen zijn al lang de deur uit. Haar artistieke talenten kwamen op latere leeftijd tot bloei. Zij schildert niet onverdienstelijk en het dichten begint ook serieuze vormen aan te nemen. Zoals ze zelf altijd zegt: “Dichten is schilderen met woorden!”

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 23 november 2018
Categorie: Archief Nieuws
Aantal views: 14
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):