Niesten komt met Dwipperbox
Een mobiel Derde Wereld Inzamelings Punt. Dat is een korte omschrijving van de Dwipper-doos.
De doos is bedacht door Aad Niesten van de werkgroep Missie en Ontwikkeling van de katholieke kerk in Schagen. De doos wordt op verzoek bij u thuisgebracht. In de doos kunnen overtollige spullen worden gestopt. Als de doos vol is, dan kan een afspraak worden gemaakt om hem in te leveren. Ook kan hij worden opgehaald.
In de doos kan van alles worden gedaan, zoals potten, pannen, elektrische apparaten, radio’s, kunst en kitsch of boeken. Als de spullen te groot zijn voor de doos, dan worden ze bij u opgehaald.
De ingezamelde spullen worden onder andere gebruikt voor de jaarlijkse Boeken- en Rommelmarkt van de werkgroep Missie- en Ontwikkeling. Wie meer wil weten over de Dwipper-doos kan Aad Niesten bellen op nummer 0224 – 21 42 78.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal