Muziekmaand op Torenven
De hele maand juni staat op basisschool de Torenven uit Warmenhuizen alles in het teken van muziek. Hierbij wordt niet alleen gebruik gemaakt van de muziektalenten van kinderen. Ook ouders en leerkrachten gaan aan de slag.
Op 11 juni treedt `School’s Out` op in De Ooijevaar in Warmenhuizen. De band brengt de beste nummers van de afgelopen 30 jaar. In de band zitten muzikale ouders en leerkrachten van De Torenven.
Ook mensen van buiten De Torenven zijn welkom bij het optreden. De zaal gaat om 20.00 uur open, het optreden start om 21.30 uur. De entree bedraagt € 3,-.
17 juni wordt ook een bijzondere muziekdag. `s Middags en `s avonds kunnen leerlingen workshops djembe, streetdance, samba en muziek zonder noten volgen. Ook ouders mogen meedoen. Op het schoolplein treden de leerlingenband van De Torenven en de band School’s Out op.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal